news — Alio

alioawards@gmail.com

Ukrainian

Russian

English

У ЧОРНОМОРСЬКУ ВІДБДУЛИСЯ UKAINIAN BEACH GAMES-2021

21-24 серпня відбувся традиційний фестиваль Пляжних видів спорту від Спортивного комітету України Ukrainian Beach Games.

Одразу варто відзначити кілька важливих моментів, перш ніж перейти до результатів усіх турнірів на UBG-2021. Цього року вперше змагання проходили у Чорноморську, а спортивні арени були розміщені на двох найбільших пляжах міста. Змагання відбувалися із 12 видів спорту (футбол, волейбол, алтимат, гандбол, регбі, регбіліг, американський футбол, чирлідинг, ейр-бадмінтон, текбол, футволей, бейсбол), а в якості показових виступів були запрошені представники поул-спорту.

Були ще майстер-класи із нових для нашого фестивалю дисциплін. Віцечемпіонка світу та чемпіонка Європи із сумо Іванна Березовська навчала усіх охочих правил та майстерності у своєму виді, а фіналісти чемпіонату Європи, володарі Кубку світу з латиноамериканських танців Анна Пономарь та Альберт Косінські провели уроки сальси. Ще одним важливим моментом, який не можна не відзначити стала презентація абсолютно нового в Україні виду спорту — вудболу! І всі ці 16 видів спорту на березі Чорного моря стали рекордними за всю історію Ukainian Beach Games

Докладніше

Чемпіонат України з кіберспорту

Наша компанія «АЛІО» партнер найграндіозніших подій України.

Я вітаю вас з цим грандіозним дійством, яке ми з вами спільно провели для усіх шанувальників кіберспорту. Хто б міг подумати кілька років тому, що сфера комп’ютерних ігор, яка створювалася для розваг може перерости у щось більше, а тим паче у повноцінний вид спорту. Але реалії такі, що саме кіберспорт на сьогоднішній день задає тренди у спортивній індустрії. Останній рік показав, що людство досить вразливе під впливом зовнішніх чинників. Пандемія КОВІД-19 внесла багато корективів у життя планети, ми так і не побачили фінали чудових змагань і саме у цей скрутний час електронний спорт показав у якому напрямку може рухатися традиційний спорт. Майбутнє належить молодим. Тож давайте продовжувати молодість не лише комп’ютерними іграми, а й руховою активністю – сказав Євгеній ІМАС.

Докладніше