about_us — Alio

alioawards@gmail.com

Ukrainian

Russian

English

Радісні миті при досягненнях мети Хочеться зберегти в пам'яті назавжди.

Компанія AЛІО допоможе зробити вам це, запропонувавши широкий асортимент нагородної атрибутики, відповідної високому рівню якості.

Саме для вас команда талановитих професіоналів, що складається з креативних дизайнерів, привітних консультантів і ДОСЛІДНИХ логісти, зуміє розробити найбільш вигідні пропозиції, відповідні будь-яким вимогам.

Компанія AЛІО - вузькопрофільні підприємство з розробки та виробництва спортивно-нагородної та сувенірної продукції, бізнес нагород і корпоративних сувенірів.

Багаторічний досвід роботи на даному ринку і можливість працювати без посередників дозволяє надати вам якісний виріб за доступною ціною.

Нашу організацію складають професіонали люблять свою справу і прагнуть створити для Вас нагороди завтрашнього дня, нагороди, які будуть радувати переможців багато років вперед.

Великий, постійно поповнюється асортимент, висока якість і швидкість виготовлення нагород.

Свої склади готової продукції та виробництво дозволяють виконувати великі обсяги замовлень, доставка по території країни - це те що сьогодні вигідно відрізняє компанію "Аліо" від інших компаній.

Своїм клієнтам ми пропонуємо повний набір послуг:


• Придумуємо ідею.

• Робимо дизайн.

• Виготовляємо оригінальний виріб.

• Наносимо обраний ваш логотип, товарний знак, вітальний текст,

фото, іншу інформацію.

• Використовуємо лазерне гравіювання і лазерну різку,

метод травлення по металу і термопереносу.

Основні напрямки:

- призи з акрилу;

- призи з дерева;

- індивідуальні медалі;

- комбіновані вироби;

- лиття з металу.

Виготовлення призів з акрилу.


Сьогодні призи з акрилу отримали величезну популярність і широке застосування. Акрил Є вигідною альтернативою звичайному класичному склу, Оскільки не втрачає свого ідеально прозорого, сяючого вигляду, при цьому не тріскається при падінь, легко чиститься і має цілком доступну ціну.


Виготовлення призів з дерев'яного шпону.


Ще одним з наших напрямків діяльність нашої Компанії є нагородна продукція з дерев'яним шпоном. Лазерне різання дозволяє швидко та економічно виготовляти унікальні за ТОЧНОСТІ деталі. Пов'язано це насамперед з міцністю матеріалу, що дозволяє робити дуже дрібні візерунки. За рахунок невеликого горіння край різу вже термічно оброблений, що надає додаткову стійкість від впливу навколишнього середовища.


Комбіновані нагороди.


Даний вид призів і сувенірів є кілька елементів з акрилу і фанери різної форми, Сполучених в єдину композицію. Вони можуть бути як прості і лаконічні, так і досить складні за формою і виконані із застосуванням декількох різних технологій.

Доповнені металевими вставками, шильди, жетонами. Завдяки тому, що застосовується кілька видів матеріалів і технік, виглядають вони особливо Цікаво і привабливо!

Для створення чудових ексклюзивних нагород, статуеток, медалей, призів з дерева, металу, двошарового акрилу (різних кольорів) в комбінації з іншими матеріалами, двошаровим пластиком, деревом і т.д. Ми використовуємо Комплектуючі від провідних виробників Європи, а також матеріали та сировину Від перевірених українських постачальників.