UBG 2020 — Alio

alioawards@gmail.com

Ukrainian

Russian

English

UBG 2020

ТОВ «Аліо» партнер одного з наймасштабніших подій літа UKRAINIAN BEACH GAMES-2020

Пройдешніми вихідними Одеса стала центром пляжного спорту в Україні. З 21 по 23 серпня в Південні Пальмірі відгреміли Всеукраїнські пляжні ігри — Ukrainian beach games, які стали 7-ми за ліком.

Цього року в програму увійшли 7 видів спорту, як доволі традиційних — футбол, чирлідинг, футволей і волейбол, так і досить екзотичних — регбіліг, бейсбол і еір-бадмінтон. Організаторам — Спортивний комітет України та співорганізаторам вдалося влаштувати не лише яскраве світо, яке супроводжувалося морем, сонцем і чудовим настроєм, а й забезпечити надзвичайно високий рівень учасників і, як наслідок, — боротьба на майданчиках точилася дуже серйозна.

«Ми надзвичайно задоволені тим, що в цю непросту ситуацію з коронавірусом, нам вдалося провести чергові, уже сьомі Пляжні ігри, які для нас важливі з точки зору популяризації літніх видів спорту, пляжних видів спорту. Плюс цього року особливо відчувалася жага спортсменів до змагань, до турнірів, до відчуття драйву, яке наразі завмерло у зв’язку з пандемією. Тому рівнем спортсменів, кількістю учасників з усіх видів спорту ми надзвичайно задоволені. І розуміємо, що недарма проводили цей захід. Не тільки з точки зору популяризації та продовження багаторічного мультиспортивного формату, але й з точки зору спортивного свята. Починаючи від малюків і завершуючи дорослими командами.

Варто відзначити, що рівень учасників постійно зростає і це стає професійним турніром, де змагаються дійсно сильні та відомі спортсмени з кожного виду спорту. У рамках Пляжних ігор відбуваються чемпіонати та кубки України, а це означає, що наш турнір уже є знаковим для команд і атлетів з усіх куточків нашої держави», — зазначив Президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк.

Джерело — Чемпіон.